Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Páromat szeretném meglepni...

Páromat szeretném meglepni egy vacsival ma. Csirkemellből szeretnék vmit késziteni, vkinek ötlet? Párolt zöldséget is szeretnék mellé.

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Serpenyőben süsd át a csirkemellszeleteket, tegyél rá valami zöldséget és sajtot, sütőben olvaszd rá a sajtot. Pl. padlizsán, karfiol, gomba (ezeket is meg kell főzni/sütni/párolni külön), ananászkarikák.

De én gyrost csinálnék, friss salátával és sült krumplival.

2010. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Natúrjoghurtba keverj egy kis fűszert,sót,borsot, fokhagymát szoktam,abba pácold be, és olivaolajon süsd meg, pár perc alatt kész. Vagy kiolajozott tepsibe is rakhatod, ott se kell neki sok idő. Sült krumplival és salátával szeretem, de a párolt zöldség is jó hozzá.
2010. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

isteni a baconos-sajtos csirkemell őzgerinben sütve.

andi konyháján van képekben is.tortafommában is elképzelhető.

2010. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az olívolajon megpirított, pácolt hús lehet, hogy egyszerű, de technikailag, és az étel jellegét tekintve is egy nagy nulla!

Én a töltött húsokra esküszöm! Szoktam medvesajttal töltött rántott csirkemellet készíteni, aztán, sajtos-sonkás, csirkemájas, velős-gombás, kijevi, Dubary, vagy Budapest raguval variálni a tölteléket.

Esetleg készíthetnél az olívaolajon pirítotthoz tejszínes gombamártást, vagy sajtmártást, és ahhoz mehet a krokett, vagy párolt zöldség, esetleg rizs, hb.!

2010. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az tényleg tuti, csak tejszínnel csináld, ne tejföllel, mert attól túl savanykás ízhatása lesz. (andi konyha)
2010. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Natúran baconszalonnába tekered, megsütöd kis olajban, füstöltsajtmártással és rizzsel vagy burgonyapürével tálalod!

Vagy! Megsütöd naturan, kockázott ananászt és reszelt sajtot raksz rá rápirítod a sütőben és vegyeskörettel tálalod!

2010. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A csirke mellet sózod borsozod, lisztbe tojásba majd reszelt sajtba forgatod, lerakod egy hőálló tálba leöntöd tejszínnel és megsütöd. A tejszínbe dobhatsz néhány gerezd foghagymát.

Isteni finom:)

2010. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Cézár saláta?
2010. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!