Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kacsa sültet megtöltöm káposzt...

Kacsa sültet megtöltöm káposztás cvekedlivel az elég köretnek, vagy kell még valami hozzá? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy ,megtöltöm és úgy sütöm meg !!
2011. nov. 1. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Max. valami pikáns mártást készítenék hozzá! (fokhagymás, tormás, sajtos stb.)

:D

Mondjuk sosem jutott volna eszembe, hogy sült mellé káposztás cvekedlit adjak köretnek, de nem lehet rossz!

2011. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég érdekes ötlet. De a kacsa sült elég zsíros. A kacsába még egy tányérnyi cvekedli sem fér.

Tört krumplit,vagy párolt káposztát adnék még mellé.

2011. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én láttam, ahogy Bede RÓbert megtöltötte a kacsát káposztás tésztával:)

arra nem emlékszem mit dekorált mellé, de szerintem elég laktató magával a töltelékkel.

2011. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Mit csinálsz? Kacsát megtölteni káposztás tésztával?! Minek? A kacsahús a legizletesebb húsok egyike. Csak sózni kell. Inkább készíts hozzá finom párolt káposztát és sós ízben főtt krumplit. A káposztás tészta nem erre való!
2011. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ha valaki ki akar próbálni valami szokatlant, azért nem kell a szívünkhöz kapni.

Amúgy Google is rengeteg káposztástésztával töltött kacsareceptet jegyez...

2011. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!