Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jól bevált kuglófrecept?

Jól bevált kuglófrecept?

Figyelt kérdés

Magamtól is találnék a neten kuglófreceptet, de csak magamnak lesz... Vettem 1 db szilikonos, kb 10-15 cm átmérőjű kuglóf formát. Szóval csak ennyi kuglófot szeretnék csinálni, a neten pedig nem találtam olyant, ami ilyen picire lenne kitalálva, és nem tudom, hogy mennyivel is kéne elosztanom... Mennyi ez egy normális adaghoz képest?

Egyszerű tésztára gondoltam, nem kell bele semmi extra, majd teszek bele csokidarabkákat, de sem lekvárt, sem mákot, sem egyéb extra dolgot nem szeretnék bele.

Köszönöm a segítséget!


2010. nov. 27. 12:46
 1/2 anonim válasza:

Imádddommmmmmm a kuglófooooot :))))).

[link]

pl itt van a mindmegette, én nagyon szeretem ezt az oldalt :). Én sütőporral sütöm. De én nem teszek bele citromhéjat!!! Legutóbb márványozottra készítettem el :D:D, vagyis egy részébe tettem kakaót.

iiiimmmmmmmáááááddddddooooom :D:D

Sok sikert :). Nem lehet elrontani:).

2010. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de ahogy nézem, ez "normális" adag. Az én szilikon sütőformám 15 cm átmérőjű, és az a kérdés, h. 1 ilyen formához mennyire kell lecsökkentem az adagot? Negyedére?

[link]

2010. nov. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!