Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet Budapesten jó...

Hol lehet Budapesten jó minőségű, kész kandírozott narancshéjat, vagy naracs szeleteket vásárolni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz Te? :) Az biztos jó minőségű, és tuti finom :)


[link]


Itt van egy recept, de ezer másikat is találhatsz, de kb ugyanilyenek :) Nem egy bonyolult dolog :)

2010. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedves vagy de pici babával vagyok itthon, és most nem igazán tudok folyamatosan 70 percet a tűzhely mellett állni :-) viszont a Karácsony nem igazi süti nélkül és stollent terveztem készíteni, ahhoz kellene vmi finom ilyesmi.
2010. dec. 3. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
A Skála piac emeleti részén.
2010. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én előző hétvégén csináltam és szerintem kivitelezhető baba mellett is (ha icipicit több vízzel csinálod, akkor nem tud hamar leégni, és bármikor otthagyhatod pár percre, én pl pakolásztam közben végig), de persze abszolut megértem, ha van ennél jobb dolgod is a babával.


Szóval a válasz :)

Én corában vettem cora márkájú csokis kandírozott narancshéjat, olcsó volt és finom, de nyilván nem minőségi.


Ha legjobb, ellenben messze a legdrágább kell, akkor meg Árkád (vagy máshol) szamos marcipán üzletben árulnak kandírozott narancskarikákat.

Isteni, de rettenetesen drága (nem emlékszem mennyi pontosan)

2010. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. dec. 3. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!