Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kacsát szeretnék sütni karácso...

Kacsát szeretnék sütni karácsonyra. Hogy készítsem el, hogy tuti finom legyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez nagyon finom!

2010. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kriszti83 ***** válasza:
A lényeg, hogy ne süsd túl, ne száradjon ki.
2010. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor gyerek voltam nagymamam unnepekkor kacsat vagott. Egyszeruen csak zsirban (ma mar olajban sutunk fozunk) sutotte. Csak sozta, borsozta. A teperto is benne volt. Persze sosem lett szaraz. Finom omlos puha lett. Melleje parolt voros kaposzta es krumpli pure. Isteni finom volt. En probaltam de nem sikerult olyan finomra.
2010. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Szerintem azért nem sikerült neked mert olajban sütötted. Zsírban legjobb :)
2010. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolso elotti vagyok. Probaltam zsirban is. Keves zsir mert sok zsirt ereszt a tepertonek valo. de nem volt ugyanaz. Sajnos. valoszinu nagy kbseg van a hazi meg az uzleti kozott. De azert igy is finom.Azt hiszem otletet adtatok mit keszitsek Karacsonyra. Koszii
2010. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!