Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melegszendvics-sütőben (ami...

Melegszendvics-sütőben (ami gofrisütővel kombinált) csak szendvicskenyérből készült szendvicset lehet készíteni vagy hagyományos "házi jellegűből" is?

Figyelt kérdés
Még sosem volt szendvicssütőm és ezen múlik, hogy veszek-e :-)
2010. dec. 11. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a házi jellegűből is, de nagyon vékonyra kell vágni, különben eltörik a bepattintós füle. Én így tettem tönkre a főbérlőmét :S
2010. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, mi olyan alakúra (négyzet) szoktuk vágni, mint a szeletelt kenyér. Egyébként szeleteltből finomabb, nem tudom, miért.
2010. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk "sima" kenyérből is csinálni, de valahogy tényleg nem az igazi... Meg lehet csinálni minden gond nélkül, szép vékonyra kell szelni, de kocka kenyérből ezerszer jobb.

Ezt én sem tudom miért, mert egyébként ki nem állhatom a kocka kenyeret, azt nem is tartom kenyérnek. Melegszendvicshez mégis csak az az igazi!

2010. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!