Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » KREATÍVKODÓK! MÉZESKALÁCS...

KREATÍVKODÓK! MÉZESKALÁCS készítéshez milyen díszítőelemeket használhatok fel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én azt szeretem ha leginkább nem túl színes, természetes alapanyagok: magvak, aszalt gyümölcsök díszítik.
2010. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1,Cukormáz/Hozzávalók: 25 dkg porcukor, 2 dl forró víz, 1 kiskanál citromlé.

2,Cukormáz:1 tojásfehérjét verj fel félig habverővel, majd három adagban rakj bele 15 dkg porcukrot, és verd keményre a habot. Nagyon fontos, hogy a porcukor teljesen mentes legyen mindenféle rögtől és csomótól, ezét tanácsos szitán átszűrni, mielőtt a habba rakod!

Én tuti h karikor megdisziteném úgy h a mézeskalit bevonnám valamelyik mázzal aztán rá vagy d.oetker ehetö gyöngyöt szórnék vagy ehető szivet vagy ami olyan mint a smatries.DE lehet rá azt a rokoko nevü csokidarát is,van színes is.Az is lehet h nem vonnám be az egészet hanem a felét vagy csak csikokban locsolnám meg és arra tennék ehető gyöngyöt.Amúgy meg lehet ételfestékkel szinezni a mázat is.

[link]

[link]

Ezeket inkább gyerekeknek!Ami meg inkább karácsonyos és nagyon feldobja a sütiket az pedig ez:

[link]

[link]

2010. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
francia drazsé,kókuszreszelék,ehető gyöngyök,narancshéj...stb. Csak a képzeleteden múlik....
2010. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg olvasztott csokiba mártani...az is biztos finom lehet!
2010. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2010. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2010. dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia! láttam egy videót, amin mézeskalács házikót csináltak. Ott mondta a készítóő h az ablakokba nyomjunk 1-1 színes gumicukrot. és így süssük meg. ha megsült, 4-5 óra mire a gumicukor is kihűl, addig nem szabad leszedni sütőpapírról.

na most én kitaláltam h ha kiformáztam a mézeskalácsokat, akkor mindegyik közepére csinálok még egy kis lyukat, és mindegyikbe nyomok gumicukrot:)

ha minden igaz, holnap csinálom meg, úgyhogy még kiváncsi vagyok milyen lesz :)

2010. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, esetleg fotót raksz fel róla? Kellemes ünnepeket!
2010. dec. 22. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha sikerül, akkor megpróbálok feltenni:)

köszönöm viszont:)

2010. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Várom!!!!
2010. dec. 22. 22:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!