Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szentestére milyen jó leves...

Szentestére milyen jó leves ötletetek van? A halászlén kívül.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
gesztenyekrem leves, rumos mazsolaval?
2010. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link] (---tárkonyos pulykaragú leves!


[link] (--húsleves


Én nem vagyok halas és biztos h ilyen leveseket csinlnék.

Szerintem egy aranylo húleves benne sok répa,cérnametélt,és finom husi,na annál nem kell több.

Mondjuk engem nem érdekelnek a hagymnányok,szóval én pl.szilveszterkor sem lencsét eszem és azt sem érdekel amikor azt mondják hogy ne egyél pl.disznohust.

2010. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Várok még ötleteket!
2010. dec. 20. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi káposzta levest szoktunk főzni, másképp. Savanyú káposzta, dagadó csikok, füstölt kolbász, száritott gomba, piritott hagyma, kis fokhagyma, birs alma csikok, húsos kolozsvári szalonna, babérlevél, só, bors, vegeta. Ha minden puha, egy nagyon vékony rántással behomályosítom a levest. Ha valaki kér, adok hozzá tejfölt, de bele nem teszek. Állitólag Selmec-bányáról származik.
2010. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk még azon megy a vita, hogy tárkányos csirkeragu leves legyen vagy orosz leves.
2010. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!