Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kb 10 fő számára is...

Milyen kb 10 fő számára is könnyen, gyorsan elkészíthető (munkahelyi spontán ebéd, szóval 2 rezsónk és mikrónk van, de sütő nincs) ételeket tudtok?

Figyelt kérdés
Eddig csináltunk sajt fondue-t és kaszinó tojást, de jövő hétre nincs ötletünk
2011. jan. 14. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Virsli mikróban felmelegítve, ha grillezős, még jobb, + mustár, kenyér. Esetleg hot dog.
2011. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mekkora a költségvetésetek?


Csak mert az előttem álló ötletétől a salátákon át az olajban kisüthető kajákig minden létezik a nagy áruházakban. Csak tudni kellene mennyit áldoztok rá

2011. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor dolgoztam - most itthon vagyok a kisbabámmal - a munkahelyemen a "mindent bele" tojásrántotta volt a legjobb közösségi ebéd. Lecsós, kolbászos, gombás, paprikás, hagymás... stb. mindenféle variációban. Mindenki azt hozott bele, amit éppen reggel otthon talált. Szép emlék:-))
2011. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, a rántotta nagyon jó ötlet! A költségvetésünk kb 600-1000 Ft/fő. Várok még további ötleteket
2011. jan. 15. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!