Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Süttök valamit VALENTIN NAPRA?

Süttök valamit VALENTIN NAPRA?

Figyelt kérdés
Süttök valamit valentin napra,mondanátok recepteket?[első sorban sütire gondoltam] Készültük még valami mással is?
2011. jan. 30. 19:15
 1/5 anonim válasza:
Most volt a barátom születésnapja, aki imádja a csokit, így csokinyulat csináltam neki (kedvenc állat, de lehet szív alakú a forma is). Tehát vettem 5 Milka táblás tejcsokit (bármilyennel lehet, csak finom legyen) megolvasztottam, és rétegesen beleöntöttem a formába, egy réteg: mandula, mogyoró, grillázs, robbanós cukorka (ha forró csoki éri robban, de azért marad még benne ami csak evésnél robban) és puffasztott rizs (hogy ne legyen olyan tömény)egy réteg csoki,és így tovább amíg meg nem telik teljesen. Aztán be a hűtőbe egy fél napra. Nagyon jó lett, és bármit lehet belerakni, és elkészíteni se nagy kunszt.
2011. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jan. 30. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
én szerintem sport szeletet készítek,és szív alakú formába nyomkodom bele. neki ez a kedvence,és,hogy ne legyen annyira megszokott,ezért gondoltam,hogy ilyen formájúra készítem.
2011. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sziasztok,bocsi hogy belekérdezek,de első válaszoló hol lehet ilyen formákat kapni???nagyon tetszik az ötlet!
2011. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is ajándékba kaptam, az egy húsvéti forma volt, talán a Lidl-ből, ilyen nagyobb szupermarketekbe nézz be, vagy esetleg 100-forintosban is találhatsz. Aprókat is csinálhatsz ha muffin formába töltöd. Biztos lehet most kapni szív formájú sütőformát.
2011. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!