Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik őrölt pirospaprika a...

Melyik őrölt pirospaprika a legjobb (csemege), amit szívesen ajánlanál?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a házipaprika. A boltiakból mindent kivesznek a gyártók.
2011. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom persze, de most akkor is boltit lesz muszáj vennem.
2011. febr. 1. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kalocsai a tuti! :)
2011. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az ALDI-ban veszem a fűszerpaprikát, mióta nem tud az ismerősöm igazi házit hozni. Merem bátran ajánlani, mert szép színe, jó íze, és mellé jó ára is van.
2011. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Mr.Spice-csemege /Penny/ jó minőségű, szép színű, a zacskó szerint a Szegedi Paprika ZRT.gyártja.ára nagyon jó.

mifelénk a házipaprikát már 3500.-ft-ért adják és, hát elég világos, szóval nem az igazi.

2011. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak olyat vegyél amire magyarországi származási hely van írva.Nagyobb gyártónál is láttam már például perui származást feltüntetve....
2011. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A valódi házipaprika világos,élénk piros. Ha sötét,akkor túl van szárítva és keserű lehet vele az étel.
2011. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én azért írtam, hogy világos és nem szép a környékbeli házi paprika, mert tudom, hogy sok magot is beledarálnak.

ők azt mondják, a paprikaolaj miatt,de én akkor sem szeretem ezt a színt.nem világos élénkpiros, hanem fakó sárgás.ráadásul nagyon drágán adják.

régen a német vevőik keresték ezt a színű paprikát, és hát leragadtak annál.

2011. febr. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dorkás válasza:

Hát nem tudom, de a szín nem elég, mivel nem sajnálják belőle a festéket.

A múltkor a Penny-ben vettem, de rémesen sötét, valószínűtlen színe volt, ránézni is rossz volt.


Sajnos a helyzet az, hogy hozzák be a küldöldi olcsó paprikát és belekeverik a magyarba, + némi festék.

Én már a neten keresgélek termelőket akiktől még normális termékeket lehet venni, és ehetőeket árulnak.

2012. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!