Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Saláta receptet írnátok?...

Saláta receptet írnátok? Inkább öntetes nem joghurtosat szeretnék.

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én így szoktam: Saláta[jégsaláta,stb..],paradicsom,paprika[kaloforniai mert az szines és szép],kígyó uborka,hagyma,egy kis sajt.


Tetszőleges méretre szeleteled/csíkozod állni hagyom 10 percig álltalában cézár öntettel eszem. Pirítok rá kenyér kockákat.

2011. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

összevágsz egy fél kígyóuborkát héjastól, 2 paprikát és 3-3 paradicsomot kockára. egy lilahagymát, /zöld,-vagy póré is lehet.póré kb 10 cm./megszórod egy kis delikáttal és egy csipet cukorral.néhány csepp ecet is mehet hozzá,pici bors.rá két ek.olaj és jól átkeverni. kicsit álljon fogyasztás előtt.

ha juhsajtot, vagy fetát morzsolsz rá, akkor ez a sopszka saláta.

ha pedig sajt nélkül csak egy kis kecsappal lelocsolod,átforgatod, akkor nem tudom milyen saláta, de nagyon finom.

2011. febr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. febr. 8. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!