Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ettél már rántott csirkelábat?

Ettél már rántott csirkelábat?

Figyelt kérdés
Imádom a csirkelábat a húslevesbe. De vajon rántva is jó lehet?
2011. márc. 3. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

:) Jót mosolyogtam... Nem hallottam még róla. Gyerekkoromban ettem a levesbefőtt csirkelábat a mamámnál (bár nem emlékszem rá, csak mesélték), azonban kb. tíz éve semmilyen más részét nem tudom megenni a csirkének csak a melle húsát... :(( A többitől valahogy elfog az undor, de nem értem a magyarázatát... :(


Rántott csirkelábról még nem hallottam :)

2011. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elsülne az a pici hús, ami rajta van. Inkább edd továbbra is a levesben.
2011. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem szeretem a csirkelábat, de ha te szereted, szerintem próbáld ki nyugodtan.Nyilván nem kell sokáiga sütni, hogy ne száradjon meg, de biztos úgy is szeretni fogod. Én például, volt hogy kirántottam a csirkenyakat, mert én meg azt szeretem. De én ezt direkt dupla panirban szoktam panirozni ( bár sokszor a többi részét is), egyrészt több ennivaló van rajta, másrészt, hogy ne száradjon ki.
2011. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
finom:D
2011. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
még sosem hallottam róla :D
2011. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
aki a csirkelábat szereti az imádni fogja. Először meg kell főzni vagy húslevesben vagy húsleves kockával ízesített vízben, aztán hagyományosan panírozni. forró olajban kisütni:)
2011. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na, tegnap este megcsináltam! :) Nagyon fincsi volt!!

A dupla panír tényleg jó ötlet volt.

Kedves utolsónak igaza van, egy kicsit tényleg meg kell főzni előtte, mert nagyon inas. Bár én nem így csináltam, de legközelebb már így fogom. De sikerült egy kicsit felturbóznom, a tojásba belereszeltem egy gerezd fokhagymát, és úgy paníroztam.


Nyami!!! :):)

2011. márc. 4. 08:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hol lehet csirkelábat kapni? Mert én is nagyon szeretem, de legutoljára akkor ettem, amikor nagymamám élt még, és főzött húslevest... a húsleves megvan, de a bolti tyúkok lábatlanok XD Tudsz segíteni? előre is köszi! :)))
2011. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én pl a Pólus Tescoban (de nem mindig van) ill. az újpalotai csarnokban szoktam venni.

Ha veszek, akkor mindig 1-2 kilót veszek, megmanikűrözöm, szétadagolom és rakom a fagyasztóba.

2011. márc. 4. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!