Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A 4 fokozatú gáztűzhelyen...

A 4 fokozatú gáztűzhelyen melyik a 180-200 (inkább 180) fok?

Figyelt kérdés
Nincsenek jelölve a fokozatok, de ahogy néztem a lángot, 4 fokozat biztos, hogy van rajta, de lehet, hogy kicsit több is, csak nem látszott. De 8 fokozat biztos, hogy nincs.
2011. márc. 11. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ikeában veszel ételhőmérőt, asszem a múltkor láttam azt is, és kikísérletezed a segítségével.
2011. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

De ha valaki már tudja, az még jobb lenne. Nem tudom, mikor jutnék el Ikeába, és hétvégén kéne sütit csinálnom.

Aki tudja, árulja el! :) Köszi!

2011. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, a pároméval jelentkeztem be. :D De én vagyok a kérdező.
2011. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! nekem is ilyen csodagázom van, ami elvileg 8 fokozatos lenne. soha nem jutottam el odáig, mert a 4-nél

elalszik a gáz. és még ráadásul fordítva is működik, mint,ahogy a rápingált útmutató jelzi.

aztán kitapasztaltuk egymást...:) de hőfokot én sem tuok írni,a maxot veszem 200 foknak és arról csökkentem, 2-3 fokozatra, mert, mint mondtam a 4-nél már elalszik.

próbáld ki Te is a láng nagyságát és úgy variálj, és majd kitapasztalod.

én már 15 éve így csinálom, de nincs pénzem hiper-szuper

új tűzhelyre.összeszoktunk:)))

ja és maxot a 8-as jelzés szerint 370 fokra írja.

még életemben nem olvastam egy receptet sem, ami ekkora hőt igényelne.

remélem sikerül kitapasztalnod, amit látsz, az a lényeg.

üdv.

2011. márc. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

A miénkre nincs is ráírva, hogy hány fokozatos, de a láng nagyságának változásából ítélve 4 fokozatos, tehát ezek szerint nekem a 4. fokozat a 370 fok.

A legalsó gondolom 150 fok körül lehet. ??

Majd ehhez viszonyítok. :)

2011. márc. 15. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!