Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik szerencse süti recept...

Melyik szerencse süti recept jó és olyan mint a filmekbe ill. a képeken?

Figyelt kérdés

Olyan száraz,ropogós.

Ha próbálta valaki irja meg a jó receptet.Köszi ^^


2011. márc. 18. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az íze szörnyű (talán a filmekben ezért sem eszik meg soha).

Készem lehet kapni. Így olcsóbb és nincs vele macera.

A végén úgyis a kukában landol.

2011. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát valóban a filmekben fogyasztásra alkalmatlan sütit vesznek.Láttam egy kulissza titkairól szóló sorozatban.Én sajátosan készítettem szerencsesütit,amit meg is lehet enni.Azt láttam,hogy bő olajban sütik
2013. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elakadt a net, bocsi,folytatom. Szóval azt mondták,hogy olyan anyagokkal készítették a tésztát ami miatt nem lehet megenni,de megsütik bő olajban.Én rögtön a csöröge fánkra gondoltam.Néhány nappal később csináltam is csöröge fánkot és úgy formáztam,mint a filmekben látott szerencsesütiket.Csak kör alakúra kell kiszaggatni,majd félbe hajtogatni, aztán a széleit összeilleszteni.Papírt később raktam bele.Szóval ahol félbehajtottam ott megnyomtam,hogy tényleg úgy nézzen ki,mint a filmbeliek.Megsütöttem,de nem hintettem rá porcukrot.Ropogós is lett és ehető is,próbáld ki.
2013. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!