Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak ma sertés...

Mit csináljak ma sertés húsból? Nem akarok rántott húsit csinálni belőle, unom. Valami más?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
fokhagymas tejbe asztazsd be es utana tedd a sutobe kis olajat tegyel ra
2011. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
2011. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kis olaj, bors, só, ha szereted, mustár, hagyd ebben pácolódni kicsit, süsd meg mindkét oldalát hirtelen, aztán be a sütőbe 20 percre. Én is épp ilyet csinálok :D
2011. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Verd ki, mint a rántotthoz, tegyél bele egy vékony szelet sajtot, ha van otthon akkor apróra vágott húsos vagy bacon szalonnát, tekerd fel, tüzd össze fogpiszkálóval, panirozd ki és így rántsd ki. Nagyon finom.
2011. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A szelet húsokat szeleteld fel hosszú,vékony csíkokra,Ha van bacon szalonnád otthon,abból is vagy 2 szeletet ilyenre.Olajon süsd össze őket,míg kicsit megpirulnak,fűszerezd sóval-borssal,majd önts alá kis vizet(ha van otthon fehérborod,akkor azzal finomabb)Mikor a levét elfőtte,tegyél bele vagy cukorborsót,vagy gombát,vagy zöldhüvelyű babot(fagyasztott),azzal is párold kicsit,majd tejföllel vagy tejszínnel habard be.Petrezselyemzölddel meghintve tetszés szerinti körettel isteni.Én pld.orsótésztával szeretem.
2011. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nagy kedvenc az alábbi étel:

A hús szelteket kicsit kloffold ki, sózd, borsozd. egy lábasban olvassz meg kb. 10 dkg margalint, ebben süssd oldalanként kb.2-3 percig. Ezután tedd egy vajazott tepsibe tetejére kevés sóval fokhagymával fűszerezett tejföl, reszelt sajt, végül egy csipet őrölt pirospaprika. Annyi időre told a sütőbe ( alsó-felső sütés 180 C ) míg a sajt meg nem pirul. Krumplipürével isteni!

2011. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

rakott étel esetleg?

rakott kápsozta/brokkoli/karfiol/rizs

2011. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sertéshúshoz soha nem olajat használj,csak zsírt.

A tepsit zsírozd ki,tedd rá a szeleteket. Sót,borsot,ha van borókabogyót tegyél rá. Karikázz rá sok vöröshagymát. A tetejére tegyél egy doboz főzőtejszínt. Önts alá egy pohár vizet. Fóliával letakarva süsd,amíg a hús megpuhul.

Bármilyen krumpli vagy rizs jó köret hozzá. Finom a szaftja is.

De csinálhatod úgy is,hogy a hús alá hajában főtt burgonyát karikázol,és együtt sütöd a hússal.

2011. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16:47 vagyok.


Hátha ez meghozza a kedved :)


[link]

2011. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ohh köszönöm szépen !!! aranyosak vagytok..kipróbálom amit leírtatok ,ettem már olyat,s nagyon finom! :)


utolsó na most megéheztem miattad! :D

2011. márc. 20. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!