Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készithetnék üveges...

Mit készithetnék üveges sampignone-gombábol? (remélem jól irtam le, sampinyon)

Figyelt kérdés
Lasagne-t csináltam, de megmaradt fél liternyi. Gondolom nem áll el sokáig kinyitva. Mit csinálhatnék belőle? Nem szoktam gombás ételeket főzni.
2011. márc. 20. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vágj fel hagymát kockára,kis olajon piritzsd meg,aztán rá

a gomba,végül önts rá 2dl tejszint sózd,borsozd és forrald össze,majd egy kis lisztszórással besüritheted,de tejfölt is tehetsz bele tejszin helyett.Nkedlival tésztával nagyon finom.Vagy csinálsz sajtos gombás rántott hust vagy sajtos gombás pizzakiflit(ha kell a recet leirom).Amúgy összedobhatsz egy pizzát is.

2011. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
gombás rántottát, gombapörköltet mondjuk ahhoz kevés lenne.
2011. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen üveges vagy konzerv gombából melegszendvicset is szoktam. Tejföllel, mustárral, ketchuppal, sóval, borssal összekeverem, vékonyan megkenem margarinnal a kenyereket, rákenem ezt a cuccot, reszelt sajtot rá és mehet a sütőbe. Én nagyon szeretem vacsira. :)
2011. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gombás zöldség levest, gombás spagettit.
2011. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
pizzára, gombás tokány, tölteni való csirkébe, melegszendvicsre
2011. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hú, köszi. nem is gondoltam, hogy ennyi mindenre jó, nálunk valahogy nem szokott menni, a férjem csak lasagne-ban vagy pizzán eszi meg. utóbbihoz nincs kedvem :)

De a kennyére kenhető változat nagyon tetszik, és a az első válaszoló receptje is. Ma megcsinálom valamelyiket.

Mégegyszer köszi, és mindenkinek adtam pontot (bár nem értem mire jó) :)

2011. márc. 21. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!