Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a tortákról? Több lent. : )

Figyelt kérdés

Nos. 13 éves lány vagyok és imádok sütögetni főzőcskézni. Ugy gondoltam anyunak megsütöm én a szülinapi tortáját. A nagynénimtől kaptam egy jó ötletet hopgy csináljak pezsgőkrémes tortát. Ezt néztem ki : [link]

Másiknak meg egy fanttatortát. Életbe nem ettünk ilyet. Ideje lenne kipróbálni ? : [link]

Mi a véleményetek a tortákról?


2011. ápr. 1. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fogj bele bátran, én a pezsgőset csinálnám
2011. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon ügyes vagy. Szerintem a pezsgőtorta és a fantás süti is jó választás. A fantásat ismerem én is, többször elkészítettem már, tetszetős és finom is. Az én receptem babapiskóta nélküli. Sok sikert.
2011. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én a fantát..csak mert én olyat csináltam már és nagyon finom:)
2011. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt megenném.:D

A pezsgőset csinálnám a helyedben az különleges,legalábbis nekem:)

2011. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
53%

nagyon jó a mind a kettő. szerintem legyen a fanta :D

sok sikert (Y) :D

amúgy én is sütöttem már anyukámnak és örült is neki, szval hajrá :D most a barátomnak akarok :D mikor fogod sütni? :D

16/L

2011. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A fantáááááss nagyon jóóó.Anya mindig azt csinálja és akármennyit megbirok belőle enni:D
2011. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csak így tovább!

Mivel a fantát ismerem, én a pezsgőset készíteném. :)


Üdv!

2011. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A fantásat én is ismerem, csak mi tepsiben szoktuk csinálni sütinek, nagyon finom.

A pezsgős is jól hangzik, bár nem értem a receptet, mert van benne fehér és piros krém is, és mindkettő ugyanúgy néz ki. De ha te érted, akkor azzal is bátran kísérletezz!

2011. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Fantás!!!!!!!


Ügyi vagy Gratula!!!

2011. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hááát köszönöm az eddigi véleményeket. Pezsgőset azért gondoltam mert az különleges, és esküszöm ez a legkönyebb recept amit találtam rá. A fantás is bejön, ugylátom sokat készitették már el. még mindig fogalmam sincs melyik legyen. és április 29.-én fogom.akkor van anyu szülinapja.
2011. ápr. 1. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!