Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megmaradt kifőtt tésztával...

Megmaradt kifőtt tésztával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Krumplis,tojásos,túrós,sajtos,grízes stb..kivételével.

Valami különlegesebbet szeretnék.


2011. ápr. 15. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csinálj hozzá pörit!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
1 f. hagymát, 2-3 marék sonkát v. húsos szalonát, pirits meg rá 1 k. darabolt paradicsom, só, bors, oregáno, bazsalikom forald míg kicsit besürösödik keverd bele a tésztát, jó sok sajtal fogyaszd.
2011. ápr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rakott tészta? Gomba,kolbász,zöldségek,vagy akármi amit szerettek?
2011. ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szoktam hogy serpenyőbe teszem, pici olajon (akár olíván) elkezdem pirítani, és a hűtőben található bármivel gazdagítom, befűszerezem. Lehet rá tenni maradék felvágottat, sajtot, húsokat (kolbász, virsli, bacon), pikáns fűszereket, fokhagymát, tojást, ketchup-ot, sokmindent. Mindig másra sikerül, de pont ezért jó!

Üdv.

2011. ápr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy. Le is fagyaszthatod.
2011. ápr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyél kreatív!!

Mit szeretsz? Pakold rá és kutyuld össze. A tésztában ez a szép, hogy szinte bármit rátehetsz.

Anno nekem a túrós csusza egyszer csak túl egyszerűnek bizonyult, és épp voltak otthon egyéb dolgok, és végül pirítottam hagymát és paprikát az olajos hal olaján, majd tettem bele kukoricát és a halat, majd mindezt megoregánóztam, és ráborítottam a túróstésztára, plusz tejföl a végén.. Minden összetevőt nagyon szeretek, így azóta ez lett az én-féle tunning csusza a családban ;)


Ami van otthon, és amit szeretsz, dobáld rá, kutyuld össze és edd meg! :) Hajrá! :)

2011. ápr. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rakj rá besamel mártást! Azt variálhatod akárhogy. Zöldfűszerekkel és sajttal pl. Nyamm. [link]


Meg én nagyon szeretem ezt: [link]

2011. ápr. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tejszínes-csirkés

tejszínes-gombás

tejszínes-brokkolis-sajtos

paradicsomos-cukkinis-sajtos

gombás-paradicsomos

annyi féle van akármilyen zöldség jó lehet

tejszínes spenótos

2011. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valami darálthúsos-paradicsomos, olaszos szaftot csinálj hozzá.esetleg plusz gomba, sajt és hát a fűszerek.
2011. ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 16. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!