Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Három marcipános tortát kell...

Három marcipános tortát kell egymásra tennem. A tvben látom, h gyakran fapálcikákat szúrnak az alsó szintekbe. Csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Picit magasabbra kell hagynom a pálcikát, h a felső torta is belefúrodjon vagy az alsó szintjénél végződik? Elég 4 pálcika vagy több kell?
2011. ápr. 19. 07:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A pálcikáknak csak akkor van értelme,ha az egymás feletti torták nem egymáson vannak,hanem oszlopokon állnak. A pálcikák,akárhányat is szúrsz bele,nem tartják meg jobban a tortákat. Az ilyen tortáknál az egyes rétegek közé kartonpapírt tesznek.

Én már sokszor sütöttem emeletes tortákat,de soha nem tettem alájuk semmit,és pálcikákat sem. Igaz,hogy nem is volt bennük nagyon sok töltelék. De nem "horpadt" be a torták közepe sem.

Akkor szoktam a szélébe pálcikákat tenni,ha vinni kellett valahova a tortákat,és folpackot kellett rakni rá.

2011. ápr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!