Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok egyszerű, gyors és...

Írnátok egyszerű, gyors és olcsó recepteket babaváró "bulira"?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmnek pár hét múlva csinálunk babavárót és mivel ők éppen most költöznek, és csak nekünk van kertes házunk, így nálunk lesz.

Úgy beszéltük meg többiekkel, hogy én csinálom a kaját, ők meg üdítőt és gyümölcsöt hoznak.

Örülnék, ha tudnátok írni olyan recepteket, amiket egyszerűen meg lehet csinálni, akár már egy nappal előtte.

Eddig csokis muffinra gondoltam és sajtos pogácsára, de kellene pár olyan dolog is, ami nem ilyen száraz, és olcsón ki lehet hozni. A szendvics szerintem túl uncsi, de ha van ötletetek, hogy mivel lehetne feldobni, akkor szívesen várom!

Előre is köszi a válaszokat!


2011. ápr. 19. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Levelestésztába fél virsliket tekersz,megszórod sajttal és 180 °C-on 10-12 perc alatt megsütöd.


Vagy melegszendvics(ezt is lehet hidegen tálalni)kedvenc krémem:2 kaliforniai paprika,2 zöldpaprika,1 liter tejföl,fél kg sajt,fél kg felvágott kockára vágva,oregánó és tetszés szerinti fűszerek.Én ezt teljeskiőrlésű szendvicskenyérrel szoktam.

Vagy ez

[link]

Egy nagy adag vegyessaláta max. 10 perc.

2011. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a szendvicsekhez... nagyon jól fel lehet dobni, már a tálalással is :) kiflit karikázz fel, arra tűzködj fogpiszkálóval, amit csak gondolsz (kolbász, sajt, ubi stb.). Vegyél egy nagy fej káposztát, tekerd be alufóliával az egészet, így lesz egy nagy, kerek, fényes felületed :) ebbe tűzd bele a fogpiszkálós szendvicskéket, amilyen sűrűn csak tudod!!!


Irtó jól néz ki, kis süni lesz belőle :) anyu nálunk gyerekzsúrokra sokszor csinált ilyet, de még tavaly az kollégiumba is vittem ilyet, beköltözéskor!


Sok sikert!

2011. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!