Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok nekem olcsó, finom...

Írnátok nekem olcsó, finom recepteket?

Figyelt kérdés
Tortát szeretnék sütni. Jöhet olyan torta recept is ami nem annyira könnyű. Ti milyen tortákat szoktatok sütni ami olcsón kijön és nem kellenek hozzá különleges hozzávalók? Nem gyümölcs tortákra gondolok. Köszönöm az olyan válaszokat amiben nincsen benne a google szó :D
2011. aug. 13. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]



Nincs benne a google szó. :D :D

2011. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeket már néztem. Szerinted miért tettem fel a kérdést? Nem jutott eszembe szerinted a google?
2011. aug. 13. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:

De nem volt benne a google szó :P:P


[link]

2011. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. aug. 13. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém egyszerű, de a többi kritériumnak eleget tesz: süss egy sima piskóta alapot, főzz egy pudingot kicsit kevesebb tejjel, hogy jó sűrű legyen. Margarint keverj ki porcukorral, ha kihűlt a puding keverd össze a vajas krémmel. Kend meg belül, és a tetejét is, a tetejét bármivel díszítheted. Darált dió, kókusz, tortadara, mandulaforgács, gyümölcs, a krémből kinyomhatsz mintákat habzsákból. Én imádom, mert egyszerű, és lehet kreatívkodni!:)
2011. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
60%

Keksztorta:kirakod a tepsi alját keksszel, rá egy réteg puding, keksz, és így tovább, és a tetejére megint keksz. ha 1 napra hüvös helyre rakod, finomabb, de frissiben is jó.

ha gondolod, csokiöntet sokat dob rajta.


12/L

2011. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!