Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen köreteket sülthúshoz?

Milyen köreteket sülthúshoz?

Figyelt kérdés

Főként tarját sütök, ahhoz rizst vagy nagyobb kockákra vágott krumplit sütök- párolok olajon, nos ezeket eléggé unjuk, milyen jó köretek volnának még??

kösz


2009. márc. 6. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Süss a sütőben héjas burgonyát,vagy hagymás tört krumplit,ezek jók hozzá!
2009. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi szeretjük a pirított vegyeszöldséget.

Egyszerűen fagyasztott vegyeszöldséget veszek, (bab, karfiol, brokkoli, babikukorica, cukkini.....) forró olajon fokhagymával megpirítom, esetleg tejföllel, sajttal nyakonöntöm.

2009. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

téééényleg a haygmáa egészen elfelejtettem. a zöldségeket sajnos csak én eszem meg, és a másik 3 főnek kell valami más ( össz 4-re főzök)

köszi


esetleg valaki nem tudja mi annak a neve, ami tészta szerű lapos valami, mint egy lelapított gombóc, a cseheknél ettem sülthöz szósszal és nagyon jó volt, de nem tudm a nevét.

2009. márc. 6. 08:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a knédlire gondolsz
2009. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos vagyok benne,hogy a knédlire gondolsz.Így is beírhatod a keresőbe vagy úgy hogy cseh gombóc.Sok receptet találsz róla.
2009. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet még krumpli püré vagy petrezselymes krumpli
2009. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi tarhonyával esszük. Eddig senkit nem láttam még aki azzal ette. Nagyon finom. :)
2009. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

és még egy kis pároltkáposzta is!

A nagynéném szokott eltenni birsalma vagy birskörte befőttet, nem túl édesre, azzal is nagyon király!

Vagy ha a krumplit megfőzöd héjjában, utána megpucolod, lereszeled, tepsie teszed, öntesz rá egy pici olajat vagy margarint teszel rá és azt még beteszed a sütőbe, egy kicsit átsül, hmmmmm nagyon finom.

2009. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

mind tök jó.

a kérdésemre is kaptam választ, a knédli lehet, azóta gyorsan el is olvastam.


a tarhonyásnak üzenem, mi meg sazeretjük a rántott húshoz a nokedlit:-))

2009. márc. 6. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!