Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hűtőben tárolt lejárt tehéntúr...

Hűtőben tárolt lejárt tehéntúrót felhasználhatom sütihez?

Figyelt kérdés
1 napja járt le.
2011. ápr. 26. 08:46
 1/9 anonim válasza:
a szaga szerint nézd ha az izze meg a szaga még jó akkor felhasználhatod
2011. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha ,olyan "büdös tejeskanna" szaga van ne használd fel, mert még a sültből is kiérezni.

ha semmilyen szagot nem érzel, nem saárgás a külseje, akkor gyorsan használd fel, méghozzá tényleg sütve, vagyis magas hőfokon, mert nagyon gyorsan savanyodik, romlik.

2011. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már jártam úgyis hogy a szavidő jó volt de a túró már rossz,szóval nem lehet tudni.Én semmit sem használok fel ha már lejárt,mindig úgy vásárolok amit épp fel is fogok használni,de hallottam h sokminden még jó miután lejárt.Nekem személy szerint nem ér meg egy gyomorrontást az egész,de elhiszem hogy van amikor tényleg nincs baja.
2011. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem használnám fel.
2011. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egy napja járt le akkor simán, mi anno a cukrászdába a berohadt túrót, meg az összeszáradt tejszínt is bele föztük a cuccokba..... bele kellett sajnos. Azóta nem eszek cukrászdába.
2011. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ok. Hát most nem vagyok a közelébe, de mindenképp akkor majd megnézem a leírtakat, és az szerint fogok dönteni.

Köszi a válaszokat.

2011. ápr. 26. 09:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg, szagold meg. Sajnos mivel pasztörizálják, ha megromlik nem simán megerjed,hanem kifejezetten keserű. Akkor ne használd fel.
2011. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 napja? az még biztos h jó
2011. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hjajj én is remélem, hogy még jó lesz!!
2011. ápr. 26. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!