Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyiket ajánlanátok kezdőknek...

Melyiket ajánlanátok kezdőknek és melyik finomabb? Paprikás krumpli vagy töltött krumpli?

Figyelt kérdés
Nem egyszer jártam már úgy,hogy az étel a kukában landolt végül :) Nem szeretném ezúttal elrontani,szeretnék biztosra menni és mára e két menü között ingázom.Melyiket érdemes elkésziteni?19/L
2011. ápr. 30. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább csinálj rakott krumplit.mi az a töltött??
2011. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a paprikás krumplit ismerem, de a töltött krumplit nem? Milyen az?
2011. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na,megcsináltam végül a töltött krumplit és nagyon fini lett :)

Én igy csináltam:

Félig megfőztem a krumplit héjában,sós vizben.Félig megsütöttem a kis golyó fasirtokat és pároltam hagymát,ehhez adtam egy kis borsot és sót.

Szóval kivettem a krumplikat,lehámoztam és késsel belevéstem picit ott,ahol kiszeretném vájni.Kis teáskanállal végül kivájtam.

Fogtam a tejfölt és összekevertem egy kis Erős Pistával,adtam hozzá csemege kukoricát.Ez lesz a szósz.

A kivájt krumplikat besóztam,majd beleraktam a szószt,rá a fasirtot és a tetejére plusz csemegekukoricát,reszelt sajtot.Kissé olajjal vagy vajjal kikent tepsibe raktam.

Kb fél óráig sütöttem közepes lángon,mig a krumpli szép aranybarna lett és kész is lett :)

2011. máj. 1. 09:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Nos, a recepted jól hangzik, és most hogy már tudom mi a töltött krumpli, összehasonlítás képpen sokkal bonyolultabb mint a paprikás krumpli. Úgyhogy gratula, kezdő szakácsként ügyes vagy! (Egyébként én is ki fogom próbálni a receptedet.)28N
2011. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg állati jól hangzik.nyami
2011. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm szépen.Jó étvágyat hozzá!
2011. máj. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!