Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyák napjára muffint készítek...

Anyák napjára muffint készítek mindent szeret csak a csokit nem! Adjatok lécci olyan receptet ami fincs? és a tetejére vmiből szeretnék egy szívet rajzolni! Mondjátok meg lécci h miből rajzoljak rá?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl. porcukorból. Kivágsz egy papírlapon egy szív alakú "lyukat" és odaszórod a cukrot.

Sok sikert!

2011. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csinálj meggyeset, azt mindenki szereti :)
2011. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. ápr. 30. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a tetejére pedig hmmm

glazúr: végy egy tojás fehérjét és egy habverőt, ezután szitálj bele porcukrot, keverd folyamatosan és annyi porcukrot önts bele hogy egy sűrű masszát kapj. színezheted is pl. pár csepp szörppel

töltsd nejlonzacskóba, vágj le a zacskó csücskéből egy picit és már díszítheted is

16:44-es voltam

20/L

2011. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az almás-fahéjas is nagyon finom!a tetejére valóban, ha már teljesen kihűlt, cukormázból rajzolhatsz szívet.
2011. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

vaníliapuddingos- sima tésztába

fahéjjas

mogyorós (darált)

meggyes

almás-fahéjjas

ha kihűlt cukormáz, M&M-et "ráragaszthatod" én valentinnapra csináltam pirosakkal :D vagy csokit is olvaszthatsz és azzal rajzolsz ♥et :)

2011. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!