Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért, , futhatott össze, , a...

Miért, , futhatott össze, , a sóska?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyan csináltad?
2011. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Sóska... phuuj:-( Utálom a zöldet.
2011. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hideg meleg találkozása például. Hideg tejföl tejszínt tettél hozzá?
2011. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Remélem nem anyu kérdezte! :) Nálunk is ez lesz a vacsi :)


Az okot viszont nem tudom, iszonyat ritkán főzünk sóskát.

2011. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha bolti tejfölt tettél bele,az mindig összefut,azaz megalszik. Az inkább aludttej,nem tejföl.
2011. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínű a tejföl nem volt már friss, vagy a főzelék forrt, és összekapta a tejfölt. Én tejjel készítem a sóskát, rántásba teszem a sóskakrémet, és felengedem egy liter tejjel. Ezen most sokan meg fognak rökönyödni, de teszek bele cukrot is, és úgy kicsit édeskés lesz. Megrögzött sóskafőzelékgyűlölők szerették meg nálam a sóskát. Nagyon finom így, próbáljátok ki :)
2011. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én tejszínnel készítem ,és mindeddig éveken át nem futott össze,de az utolsó 2xigen....

Először megdinsztelem az összevágott sóskát ,2 kanál lisztet teszek rá,majd felengedem tejjel és egy 1 tejszínnel,sózom,mikor úgy gondolom,h. megfőtt főzök bele tojást

Az is kizárt ,h . öreg lett volna a tejszín vagy a tej,friss volt mind2.Aki azt írta ,h tesz bele cukrot:nem rökönyödtem meg rajta,én így is hallottam már.Sőt még úgy is h. a megdinsztelt sóskára egy kisk. ecetet tesznek.

2011. máj. 3. 15:13
 8/9 A kérdező kommentje:
10:20 -Ne haragudj,de nem azt kérdeztem ki szereti a sóskát
2011. máj. 3. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Jólvan na, csak megláttam a kérdésed és eszembe jutott mennyire utálom, ne legyél méregzsák.
2011. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!