Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételfestéket vegyek...

Milyen ételfestéket vegyek fondant színezésére?

Figyelt kérdés
Találtam por alakút viszonylag jó áron. Színezhető azzal szépen egyenletesen a fondant?
2011. máj. 6. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

a kedvencem fondanthoz a zselés állagú, a port fel kell oldani pici alkoholban, hogy ne legyen pöttyös a cukortésztád

a folyékonyat, amit a boltokban lehet kapni, nem nagyon ajánlom, maximum akkor, ha nem akarsz túl intenzív színt elérni, mert mancsos, ragacsos lesz tőle a fondant

(zseléset én a Mammut mögött a Desszertmesternél szoktam venni, 690 ft egy tégely, de csak pici kell belőle, sokáig elég)

2011. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok megint - megkérdeztetem, hogy hol találtál por állagút? kerestem én is, de nem nagyon találtam, köszi

még az jutott eszembe, hogy ugye a barnához kakaópor is jó, és az egyetlen szín, amihez tapasztalatom szerint jó a bolti folyékony színező is az a citromsárga, mert abból egy kevés is intenzíven színez

2011. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézd meg, rendelni is lehet.


Üdv!

2011. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A vaterán találtam por ételfestéket. Fekete, piros, sárga, zöld és kék színű van. 15 g és 400 ft darabja.

Köszi a válaszokat. Próbálkozom majd.

2011. máj. 7. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!