Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Megmaradt tegnapról...

SOS! Megmaradt tegnapról nagyon sok tojás, meg vagy 2 kiló eper. Milyen sütit tudok belőle csinálni?

Figyelt kérdés
Az nem baj,ha kell bele más is,elszaladok a boltba,csak nem tudom hova tenni a sok epret ezért szeretném beletenni valami finom sütibe.Előre is köszönöm!
2011. máj. 15. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én legjobban ezt az oldalt ajánlanám!:) Nagyon sok jó ötlet van, sütemények közül többet meg is csináltam már,de perpill egy muffinra gondoltam,abból nagyon sok isteni van!:)

2011. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyumolcstorta. abba sok kell mindkettobol es finom is. vagy keszits palacsinatat,eperres isteni. hideg eperkrémlevel, pite.... nem írom tovább, mert már folyik a nyálam :D
2011. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Epres krémes:

[link]


Egyedül annyit változtattam, hogy a krémnél a liszt felét lecseréltem vaniliás pudingporra.

Én pár óra után már szoktam enni belőle, de másnap tényleg sokkal finomabb. Nekem a nagymamám csinált ilyet réges-rég.

2011. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha van otthon joghurt, legjobb a görög natúr, akkor csinálhatsz eperfagyit is, jól fog esni nemsokára. a tojás meg eláll egy ideig.
2011. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2011. máj. 15. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez nagyon fincsi

2011. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2011. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok...
2011. máj. 16. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!