Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ma és holnap mit főztök...

Ma és holnap mit főztök ebédre? Új ötletekre vágyom, emiatt a kérdés.

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Zöldborsó leves jó petrezselymesen, csurgatott tésztával. Mustáros marha hátszin szelet 3 percesre sütve, új krumpli. Új káposzta saláta. Meggyes bögrés süti.
2011. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ja!- és ma lecsó volt debreceni kolbásszal- friss kenyérrel.
2011. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma megsütöttem az utolsó adag öreg-krumplit + tükörtojás + paradicsom-saláta

Holnap: borsóleves + karfiol-pörkölt vagy főtt rizzsel, vagy nokedlivel.

2011. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm, szívesen veszem az ötleteket továbbra is.


A csurgatott tészta és a karfiol pörkölt hogyan készül? Szívesen kipróbálom.

2011. máj. 28. 16:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

spárgaleves, párolt rizs, párolt zöldség(répa, kukorica, borsó, spárga) főtt tojás, és főtt hús volt hozzá, ezt megcsináltam vöröshagymás pörkölt szószban, kovászosuborka, desszertnek volt cseresznye, eper, eperturmix nápolyival

holnap spárgaleves lesz szintén, petrezselymes krumpli, töltött csirkecomb, sertészszelet lesütve paradicsommal, hagymával és paprikával, kovászosuborka, sajtos-tejfölös pogácsa, diókrémes piskóta

és szerintem holnap megfőzök hétfőre is, krumplistészta lesz szintén kovászosuborkával:) (sok ubit raktam el:D) van egy adag mákom abból mákostészta lesz, meg csinálok szerintem az előző napi krumplilevéből egy köményes tojáslevest:)

2011. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Karfiol-pörkölt:

A karfiolt, karikára szelt sárgarépa, gyökér, (ha van zöldpaprika) apróra vágott petrezselyem, felteszem ugyanúgy főni, mint a pörköltet. Ízlés szerint lehet különböző fűszerekkel ízesíteni. A levét besűsítem: tejfölbe lisztet. Nokedlit vagy főtt rizst készítek köretnek.

2011. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
csodásan hangzik, köszönöm!
2011. máj. 28. 18:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma raguleves, hűtős lángossal, holnap citromkrémleves,csirkepaprikás és gesztenyetorta marcipán bevonattal :) (1 éves a lányunk :))
2011. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csurgatott tészta: l db tojás, pici só, és annyi liszt, hogy még folyjon a tészta. Jól, simára ki kell keverni, és belefolyatni a kész levesbe. Higabb, mint a nokedli jóval. Lehet bele keverni apróra vágott petrezselymet is, és úgy belecsurgatni. Jó étvágyat!
2011. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Remek receptet találtam ma a neten, én ezt főzöm holnap ebédre a családnak :-)


[link]

2011. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!