Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mindenkivel elöfordult mar h...

Mindenkivel elöfordult mar h leblokkol vagy csak velem? Vlmi izletes es mutatos receptre lenne de GYORSAN szüksegem. Ti h szorgalmaskodtok a konyhatokban?

Figyelt kérdés

Hali!! Ki tudna nekem vlmi jo receptet ill. tanacsot adni gyors,egeszseges es finom recept erdekeben..az ovibol jövet kislanyom neha ehes neha nem..(pedig ott ebedel)es ezekre az ehes du.ra vacsi elött jolenne neki,ugymond uzsonna neveben egy kis harapnivalo, de mi lenne jooo? sok mindent kiprobaltunk mar volta etelek miket szivesen elfogyasztott es mar az unalmas etelek csoportjaban tartoznak. vagy egy könnyü de laktatos vacsoraba mi tartozik?? nemis tudom, neha mintha kibombaztak volna a konyhabol,azt sem tudom mit keszitsek el ugy h mindenkinek jo legyen..

örülnek a segitö valaszotokra.. elöre is köszike :)


2011. jún. 8. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet tényleg jó lenne egy kis uzsi vacsi előtt...

készíthetsz túró krémet, a túrós kenyér nagyon fini:)Vagy esetleg vehetsz nagyobb mennyiség natúr joghurtot, bele meggy, vagy eper, barack, amit lehet kapni, ezek is finomak, pl babapiskótával.(férjemmel nagyon szeretjük:)

esetleg gyümölcs rizs(elkészíted a tejberizst, teszel bele kockára vágott gyümit meg egy pici fahéjat, nagyon finom!)

Vagy csak sima gyümi saláta, esetleg kis meggyleves, én pl ezt desszertnek is szoktam enni.

Vacsira amúgy miket szoktál adni?

Mert mondjuk a tejbegríz elég laktató, de a tejberizs is.

Mondjuk ha közvetlen ovi után éhes, akkor tényleg jó egy kis uzsi, aztán vacsi.

Huuu most ennyi jutott eszembe,remélem tudtam segíteni...

jaa esetleg egy pohár kakaó kiflivel....hmmm:)Mondjuk ez inkább reggeli:)

2011. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát a d.u éhségre én csak gyümit vagy egy perecet szoktam neki adni mert mi 18 óra körül eszünk és ha jól lakik akkor nincs vacsora!egyébként én úgy szoktam főzni hogy mindig d.u főzöm meg a aznapi vacsit,amiből rakok félre egy kicsit a törpének másnap ebédre,így nem kell délre késznek lenni az ebédnek.a kérdésedre,akkor gondolom gyors egyszerű recepteket vársz?én szoktam olyat csinálni hogy mindent összevágok,bele rakom egy nagy tepsibe és megsütöm!:új krumpli,paradicsom,paprika,hagyma,fokhagyma,cukkini,csirke mell,szalonna a tetejére, só,esetleg egy kis zöld fűszer és maGára hagyod!nagyon gyors,egészséges és finom!esetleg főzelék,spenótos tészta,"salátás zsömle"stb..
2011. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajna nallunk az edes etelek( amik nem desszertek mint pl. fagyi), azok nallunk tabu. parom inkabb sos szaju mint edes, es a nagyobbik lanykankkal is igy van., amugy köszke a javaslatokat..
2011. jún. 9. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Uzsira betérnék a pékségbe vagy a zöldségeshez :) ha vacsorára rendes kaját kap, spórold meg az uzsonnakészítéssel töltendő időt!
2011. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

uzsira joghurt egy kis kukorica pehellyel

kölesgolyó, van ami ízesített és sokkal jobb a chipsznél

natúr jughurt, bele friss gyümi darabolva

1 kemény tojás

piritós

lekváros kenyér

2011. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!