Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretsz sütni-főzni? Tudsz...

Szeretsz sütni-főzni? Tudsz is? Kort és nemet is.

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 15:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretek sütni-főzni:) kb 9 éves korom óta főzök, akkor muszájból kellett, de biztos alapokat nyertem a kényszeradta körülményekből.Aztán a saját konyhámban már biztosnsággal és örömmel főztem, később a sütésbe is belejöttem.volt idő, amikor három generációra főztem,és mindig örömmel töltött el, hogy szeretik a főztömet.

talán nem tűnik szerénytelenségnek, ha azt vallom magamról

hogy jól sütök-főzök.

Azonban még a mai napig is szívesen tanulok másoktól,az itt olvasott sok-sok jó recept és tanács sokszor vált hasznomra.

üdv: 60/N

2011. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%
Sütni is főzni is tudok és imádok, és minden jel szerint tudok is, mert mindig megdícsérik a főztöm. :) 17/L
2011. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
95%

szeretek :)

sütikben nagyon jó vagyok, sőt, már vannak saját újításaim is, amik családon belül, (és anya munkatársainál is) sikerült arattak :) mamámtól tanultam sok mindent

főzni is szeretek, abból pedig az extrémebb dolgokat(mangóscsirke).. a hagyományos (rántotthús/krumplipüré) kombókat ráhagyom anyára.. azt úgy is ő csinálja a legjobban :D

17/L

2011. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 doboszoli ***** válasza:
95%

A főzés szórakoztat, szeretem.

Hogy jól-e? Igyekszem, igyekszem.

2011. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon szeretek főzni is és sütni is! De leginkább főzni és főleg olyan kajákat amiket nagyon szeretek! Minden nap szoktam főzni a férjemnek és úgy várom őt haza, hogy ki van rakva elé minden. Mosogatni már nem szeretek, de muszáj, mert a férjem soha nem mos el maga után semmit, mert hát ez a nő dolga. De azt rögtön megcsinálom, nem szokott felhalmozódni a mosatlan, mert az már zavarna hogy ott van, inkább gyorsan letudom és főzés közben is mosogatok, hogy ne gyűljön össze a sok cucc. Sütni nagyon ritkán szoktam egyenlőre, mert nincsenek meg hozzá a megfelelő eszközök: pl. habverő...stb.

27/N

2011. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ha rákényszerülök el tudom látni magam: tudok tésztát főzni, hozzá valami zacskós szósz, tudok krumplipürét csinálni, piritóst, salátákat, tojásrántottát. és ennyi.

nem szeretem de muszáj néha.

18L

2011. jún. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szeretek. Hogy tudok-e? hát egyedül már tudok csinálni zöldségleveseket, paprikáskrumplit, gombapörköltöt, ilyen tésztákat szósszal, pizzát. Sütni meg piskótát tudok, palancsintát és muffint. Ma is próbálkoztam egy sütivel de sajnos nem sikerült :(

15/l

2011. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!