Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sejted már mi lesz a vasárnapi...

Sejted már mi lesz a vasárnapi ebéd?

Figyelt kérdés

Leves, főétel, desszert

június 12.


2011. jún. 10. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 11-én van anyukám szülinapja, szerintem a vasárnapi ebéd maradék lesz. Desszert oroszkrém torta, az tuti :D
2011. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Ötletem sincsen :) Nem is itthon leszek, nem én fogok főzni. Barchobázni szeretnél unalmas idődben :)?
2011. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton lesz párom szülinapja,lesz torty,és próbálkozok gyrossal

vasárnapra pedig kipróbálom azt a receptet amit itt ajánlott egy kedves válaszoló, tepseiben sült füstölt sajtos szalonnás tarja

2011. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretek barchobázni:D Csak megkérdeztem, ezen az oldalon nem ritka az ilyen...
2011. jún. 10. 10:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tejfölös zöldbab leves,

Köröm pörkölt újkrumplival

Ubi-salátával

2011. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A levest még nem tudom, utána tarájt sütök egyben, hozzá krumpli, édeskrumpli, vöröshagyma a sütöben sütve, párolt vegyes zöldség, fejes saláta.

Desszertnek túrós rétes, és sajtos pogácsa lesz.

2011. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
mivel névnapot és szülinapokat tartunk a családdal, marhapörkölt lesz, újkrumplival. bográcsban fogjuk főzni. a desszert, meg meggyes piskóta lesz
2011. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Holnap töltött paprika plusz főtt krumpli

Vasárnap csirkeraguleves, töltött csirkecombok,petrezselymeskrumpli, kovászos uborka.

hétfőn majorannás-borsos-mustáros -tejszínes sertéstokány

nokedlivel, uborkasalátával.


egyszer lesz desszert, pl pont vasárnap, máglyarakás.

üdv.

2011. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Mivel Punkosd vasarnapja lesz ezert nalunk(Erdely) unnepi kaja szokott lenni.Toltott baranycomb(a husveti barany masik fele)petrezselymes ujkrumplival,leves marhalabszarbol es desszerttalan epertorta vagy valamilyen epres suti.

Viszont ha nincs unnep akkor sem fozunk soha zoldbablevest vagy ehhez hasonlo hetkoznapi kajat.Nalunk csaladi hagyomany hogy a vasarnapot megtiszteljuk.

2011. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A hit, a vallás, a szokás, mindenkinek szíve-joga.

De mindenkinek joga van azt enni, akár vasárnap is, amit szeret, legyen az zöldbableves stb. is....

2011. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!