Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Adnátok valami ötletet, hogy...

Adnátok valami ötletet, hogy mit csináljak vacsira?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nemrég lrtem haza munkából és nincs nagy kedvem a főzőcskézéshez,de valamit gyorsan össze kéne dobni mire a többiek megérkeznek.A másik probléma az,hogy nem sok hozzávalóm van itthon,pénzem meg nincs most,hgy vásároljak.

Nagyjából leírom,hogy mi van itthon:krumpli,sárgarépa,fehérrépa,hagyma,liszt,tej,tojás,olaj,élesztő,margarin,1/2pohár tejföl,kevés zöldborso,némi csirkehús(ezt nem szivesen használnám el,mert tartogatom a vasárnapi ebédhez)valamint 1 szál kolbász.Ezekböl a hozzávalókból milyen gyors és kiadös kaját lehet készíteni vacsira?


2011. jún. 14. 15:29
 1/9 Tom Benko ***** válasza:
100%
Tojásrántotta kolbásszal, krumplival. Minden megvan hozzá, kb. fél óra alatt készen van, beleértve a kolompér megpucolását.
2011. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
rakott krumpli
2011. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jó ötlet,de ennél azért kicsit komolyabb kajára gondoltam.

Azt már kifundáltam,hogy csinálok zöldborsó levest,de,hogy mi legyen mellé azt még nem találtam ki...váom a további ötleteket!

2011. jún. 14. 15:42
 4/9 A kérdező kommentje:
A rakott krumpli is eszembe jutott,de ahhoz kevés a fél pohár tejföl...:(
2011. jún. 14. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás-krumpli kolbásszal, beleszaggatott nokedlivel. Ha még valami kis paradicsomot, vagy káposztát, ubit találnál, savanyú is lenne mellé.
2011. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
készíts dödöllét
2011. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

zöldborsópörkölt, jó sok szafttal, egy kis kolbásszal és nokedlivel.

laktató és finom.

ha levest akarsz, süss utána palacsintát, vagy császármorzsát.

2011. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

zöldborsóleves

olajon kis hagymár piritasz , a krumplikat megfőzöd

amikor a krumpli is megfőttek karikára vágod őket és a hagymán piritod, majd tejfölt teszel rá, ezeket összekevered végén a tojást felvered ráöntöd a krumplkra, majd kolbász karikákat vágsz rá, kb fél óra alatt megvan

gondolom sütőpor és cukor van tej+tojás+liszt+olaj+margarin=palacsinta vagy gofri

2011. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok de tudsz csinálni egy krumplilevest és utána zöldborsófőzelék sült kolbásszal
2011. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!