Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írtok nekem jól bevált magvas,...

Írtok nekem jól bevált magvas, teljes kiőrlésű lisztből és rozslisztből, és esetleg zabpehely hozzáadásával készült kenyér recepteket?

Figyelt kérdés
Olyan receptekre lennék kíváncsi ami kenyérsütőben készül, és kipróbált recept, illetve finom is :) Mert találtam sokat a neten is, és el is készítettem a nagyját pontosan a leírás alapján és sajnos nem sikerült egyik sem :( :( Vagy kemény lett, vagy folyós és összeesett vagy rossz lett az íze...:( Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is! Üdv!
2011. jún. 16. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Fél kiló kenyérliszt, 2 púpos ek. magvas rozsosliszt, 1 púpos ek. sikér, 25 dkg öregtészta, 3 dl víz, 3 ad. k só, 1 ad. k. cukor, 2 dkg. élesztőfehér kenyér program, 3 óra 20 perc.

Még finomabb, ha sütés előtt kiveszed, átdagasztod, újrakeleszted, és sütőben sütöd kb. 1 óra hosszáig. (Én sütőzacskóban szoktam, de simán is lehet.

2011. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Ki fogom próbálni! Várom még a recepteket...ha valakinek bevált még valamilyen!
2011. jún. 16. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
limara péksége...keress rá, és hajrá:) mindent onnan sütök, és semmiben nem csalódtam.
2011. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Megnéztem, találtam egy-két jó dolgot :) Még valaki tud esetleg?
2011. jún. 18. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!