Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan szerethetném meg a halat?

Hogyan szerethetném meg a halat?

Figyelt kérdés
7végén grillezünk,de diétázom,ezért arra gondoltam én halat grilleznék.mindíg olyan guszta ha tv-ben sütnek-föznek halat és egészséges is.viszont nem vagyok nagy halevö.félek a szálkától is.esetleg van vkinek tippe,ötlete milyen halból és receptel próbálkozzak?
2011. jún. 17. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen ragadozó fajtát válassz: harcsa, afrikai harcsa, csuka, süllő stb...ezeken kevesebb zsír van, ráadásul nincs bennük olyan sok szálka. Fűszersót nyugodtan használj amiben legalább egy órát állni hagyod, mielőtt sütitek.
2011. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pangasius filé, mi ezt vesszük. Tapasztalatunk szerint az Aldi-ban kapható a legjobb.

Szerintem beszórod egy kis kotányi hal fűszerkeverékkel, kevés olajjal bedörzsöld és mehet is rácsra:)

2011. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és szálkamentes!
2011. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én tonhalfilét szoktam venni, szerintem nagyon finom.

De ha nem tengeri halat akarsz venni, akkor lehetőleg folyamit válassz és ne halastavit (nehéz ügy, tudom). Grillezni még nem grilleztem halat, ezért nem ajánlok fűszerezést.

2011. jún. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a harcsa rántva. Nyugodtan eheted, csak az a "bálna-szálka" van benne, amit a 80 éves mami is észrevesz szemüveg nélkül. Biztosan finom lesz grillezve is.
2011. jún. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És ha csirkemellet grilleznél? Az is belefér a diétába és nagyon ízletes. (ráadásul tutira jól átsül :P)


Ez biztosan sikerülne. Amúgy sem kell annyira különcködni, csak keveset kell enni abból, ami tiltott. (már ha súlyprobléma miatt csinálod és nem egyéb egészségügyi ok miatt)

2011. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Emésztésre, diétára legkönnyebb húsféle a hal, csak azért szoktak az emberek inkább csirkét enni, mert az lényegesen olcsóbb.

Ha most van lehetőséged halat enni, ez a legjobb alkalom!

2011. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hecktörzset próbált meg:) Igaz szálkás de azt önnyen kiszeded a! A pangasiusba meg azért van zsír igaz hogy jó zsír de attól függ mennyire veszed komolyan a diétát!
2011. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!