Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Túrós alagutat csinálok és a...

Túrós alagutat csinálok és a túrós töltelékbe helyezett tojást nem választottam szét, mit tegyek? Baj ha így sütöm meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 10:39
 1/6 A kérdező kommentje:
kellett bele búzadara ,és most folyós kissé tegyek még hozzá h kicsit szilárdabb legyen?
2011. jún. 19. 10:42
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nem válaszolt senki egy ideje így bele öntöttem aztán kész lesz ami lesz.
2011. jún. 19. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, most olvaslak, végül mi lett belőle?
2011. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát sajna nem lett jó megvártam míg kihűlt de ahogy vágtam kifolyt a túró és el is törött pedig fél kg-ból csináltam,lehet sok lett ez is,nem tudom.mit csináljak vele?
2011. jún. 19. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is most olvastam. Én tettem volna hozzá még darát, kicsit pihentettem volna, hogy megszívja magát, aztán sütő.

Most sokat már nem tudsz vele kezdeni, ami kifolyt, azt visszamered a tésztára tálaláskor, mintha öntet lenne. Gondolom azért átsült, bajod nem ehet belőle, nem nyers.


Üdv!

2011. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
raktam bele még darát,de kifolyt ahogy vágtam semmi baj nem lett áám kidobva, tálkákba tettem ahogy sikerült és villával eszegettük,amúgy nagyon finom lett,ízlett a páromnak:-))
2011. jún. 19. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!