Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerettek főzni? örömmel,...

Szerettek főzni? örömmel, szivből föztök a családnak, v kötelességből?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor főzök, amikor örömmel teszem, mert muszájból úgysem sikerül, sütni is csak akkor sütök, amikor szívből jön

szerencsére általában szívvel-lélekkel csinálom :)

26/N

2011. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek, főzni is és sütni is, egy a baj, hogy nagyon sokszor nem emlékszem már egy-egy kreációmra, ami nagon ízlett mindenkinek, így sok dolgot csak egyszer eszünk.

:-)))))))

2011. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ízlik nekik az ételem, akkor úgy érzem, h minden kínlódás, kupi, mosogatás ellenére megéri nekik főzni. Aztán persze, ha rosszul sül el a dolog, vagyis pl túl sós lesz a kaja, odaég, akkor hirtelen megutálom az egészet. Egy anya, feleség, ... úgymond köteles főzni, de ha nem értünk hozzá, ha nem élvezzük, akkor csak kötelesség marad örökre.

Először nekem is egy "munka", elvégezendő dolog volt. De amikor húgom élvezettel nyammogja a szilvásgombócom, innen-onnan egy-egy dícséretet kapok, egy tál művészire sikerül, az asztal kész vizuális és illatélmény, akkor örömmel főzök.

2011. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, utolso igyekszek én is igy tekinteni az egészre!
2011. jún. 20. 18:03
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én szeretek főzni,de sajnos ritkén van rá lehetőségem. NEm anya vagyok,hanem egy 15 éves lány (:
2011. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek sem főzni,sem sütni.De ha főzöm akkor finoman csinálom,de a lehető legrövidebb időn belül legyen meg..Nem szeretem a nagy felhajtást a konyhában.Nekem szerencsém van,mert a párom imád főzni,és ahogy mondja örömmel csinálja,mert ilyenkor jutnak az eszébe a jobbnál jobb gondolatok.Ő neki a főzés pihenés.Cserébe viszont elmosogatok,mert mosogatni imádok..

38/N

2011. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha làtom, hogy jó étvàggyal esznek az asztal körül az nagy örömet okoz nekem. De inkàbb kötelességbõl teszem, azért nem mondanàm, hogy imàdok fõzni vagy sütni. Egyszerûen ez hozzà tartozik egy nõ életéhez.
2011. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretek,de csinálom,van amikor van kedvem,ha pl találok egy uj receptet.
2011. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek főzni :) Leköt, és jó kedvre derít ha örömet szerezhetek a család többi tagjának :)

17/L

2011. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Van amikor jó kedvvel élvezettel, és ki se lehetne engem robbantani a konyhából. De amikor tudom, hogy muszáj, mert anyósék letolnak, akkor inkább kötelesség. Ha pedig tanulás után éjszaka kell főznöm másnapra, mert máshogy nem fér az időmbe, na oylankor kifejezetten rühellem...
2011. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!