Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerettek főzni? örömmel,...

Szerettek főzni? örömmel, szivből föztök a családnak, v kötelességből?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok sütni-főzni, újat kotyvalni, de utálok utána mosogatni.
2011. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hú...anyu nagyon nem szeret főzni, sokszor mondja, hogy elege van belőle:( Én szeretek, de sokmindent nem tudok sajna, pedig szívesen átvenném anyutól:)
2011. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal lány vagyok, szóval nekem nem kötelességem főzni a családnak, de ha úgy alakul, akkor szívemet-lelkemet beleadom, nagyon odateszem magam, a sütés-főzés az egyik hobbim. Imádom az ínyencfalatokat megenni is, elkészíteni is. Újságokból kivágom a recepteket, vagy a netről lejegyzetelek, és egy mappába fűzöm őket, amiből új ötleteket merítek, és majd nagy hasznát veszem, haönálló háztartást fogok vezetni.
2011. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hétvégén mindig sütök főzök,azért mert szeretem csinálni,kisérletezni.

Hétköznap max 2x főzök,vagy 2 napra valót,vagy hétvégén fagyasztok le,mert meló után már meghalni sincs erőm.

DE van minden nap főtt kaja,finomak is nagyon

Viszont ha se kedvem,se fagyóban nincs,akkor rendelek,vagy elmegyünk enni valahova.

De hagymát,csipőspaprikát pucolnitisztitani utálok,párom szokott,ahogy mosogatni is ő szokott:)

24/N

2011. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 doboszoli ***** válasza:
Ha kötelességből, akkor is élvezettel, örömmel alkotva,és ami a legfontosabb: kellő alázattal.
2011. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!