Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megfőzzem vagy mit csináljak?

Megfőzzem vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ehhez a recepthez kell befőtt meggy, aminek van leve, de én friss meggyből szeretném, annál hogy érjem el, hogy legyen leve, megfőzzem? Vagy vegyek inkább befőttet?


[link]


2011. jún. 23. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem vegyél befőttet,mert azt írja,hogy kell a leve is. Ja és készen van,akkor küldhetsz pár szelet kóstolót,mert nagyon jól néz ki! :)


26/N

2011. jún. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó hozzá a friss meggy is, sőt, szerintem még jobb, ha kinyomkodod magozás után, annak is van leve, amit higithatsz vízzel és legalább nem olyan édes, mint a befőtt leve.
2011. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha friss meggyed van, nehogy vegyél már befőttet szezonban.

ahogy "evajuli" írta úgy csináld. isten őrizz, most befőtt:))

2011. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 doboszoli ***** válasza:
100%

Off!

Hát igen, a gyümölcsszezon!

Az eper és a cseresznye a végét járja, de van a málna, a ribizli, a korai kajszi.

Aztán majd jön a DINNYE.

Imádom mindet, bár alapból "predátor" vagyok.

2011. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Elkészült a süti, szív alakú lett, még a hűtőben pihen :)
2011. jún. 23. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
gratulálok, de végül miből csináltad?
2011. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Friss meggyből csináltam, aminek kinyomkodtam a levét, és pont meg volt a szükséges mennyiség :)
2011. jún. 24. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!