Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek 8 férfinak? Hétvégé...

Mit főzzek 8 férfinak? Hétvégén munkások jönnek hozzánk, egyszerű, gyorsan elkészíthető ételek érdekelnének.

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kolbászos paprikáskrumpli savanyúsággal
2011. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Gulyásleves vagy pörkölt-ezektől lehet dolgozni.
2011. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

egy kondér pörkölt, bele krumpli és tarhonya.valamilyen savanyú és kész.

csak el ne álmosodjanak utána :))

2011. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Munkásoknak én is (sertés vagy malac) pörköltet adnék, csak a krumplit nem bele főzném, hanem külön. Kovászos uborkával, azt mindenki szereti.
2011. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én most a hétvégén csináltam először krumpli-tarhonya kombóval, hát valami fantasztikus jó lett.azt hittem ez tipikus bográcsos kaja, de gázon is tökéletes volt.

a krumplit akkor tettem bele, amikor a hús pár puha volt, hogy ne máljon a szét. a tarhonyát külön lepírítva hagyományosan csinálta, hogy ne szívja föl az összes szaftot, és legvégén tettem bele.nálunk is kovászos uborka volt hozzá.

ja és lapockából csináltam.

üdv.

2011. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És akkor mind a két nap ugyanazt adjam nekik?
2011. júl. 6. 20:15
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

13,13-as vagyok!

Ha két nap, akkor az egyik nap a pörkölt, de akkor ne krumplival, hanem nokedlivel.

Másik nap leves (húsleves, vagy csontleves sok zöldséggel stb.) és valami sülthús pl. oldalas, vagy bőrös malac-sült törtkrumplival, savanyúval.


De lehet: raguleves + rakott krumpli sok kolbásszal, tojással. Vagy a leves után rántott szelet + köret.

Vagy: bableves füstölt csülökkel + túróslepény (ha szeretik)

2011. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja , hát tényleg két nap a hétvége. akkor szombaton pl egy jó kis babgulyás pogácsával. már pénteken megcsinálhatod, a pogit meg szombat délelőtt.
2011. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is gulyáslevest vagy babgulyást készítenék jó sűrűn mindenfélével kenyérrel-jól is laknak vele

mögé töpörtyűs, sajtos, szezámmgos rudak vagy pogácsa

vagy pedig almáspite, tepsiben sült palacsinta, nudli, valamilyen gyümölcsös kevert pitét csinálnék

másnapra pedig marhapörköltet nokedlival vagy rizzsel hozzá uborkasaláta vagy kovászos uborka

meggyes-barackos pitével

2011. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2011. júl. 7. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!