Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsünk még halotti torra?

Mit készítsünk még halotti torra?

Figyelt kérdés

Nem akarunk nagy felhajtást, ezért itthon lesz. A káját sem akarom túlzásba vinni, de azért 1-2 dolog kéne.

Lesz egyben sütött fasírt ill. karaj (nem tudom mennyi, nem én csinálom). Gondoltam, hogy csinálok baconszalonnába göngyölt májat - az is jó hidegen - , franciasalátát, görög salátát, pogácsa, meg még valami sütemény.

Kb 30-35 en leszünk.

Mit csináljak még ami jó hidegen? Nem akarok beégni, hogy nem lesz elég a kaja.


2011. júl. 12. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Gyümölcs leves

Rántott hal (köretnek jó hozzá a francia saláta)

2011. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd részvétem!

Csinálj még rántott szeletet csirke vagy pulykamellből. Azonkívül sült csirke-combot.

Ha az egybesült fasírtot főtt tojással töltitek, akkor ott egy kicsit tudsz visszafogni a kiadásokon.

A szalonnába tekert májat meggondolnám: hidegen nem biztos, hogy mindenkinek bejön a szalonna, másrészt (ha ilyen a meleg lesz akkor is,) a máj gyorsan romlik.

Esetleg szeletekre vágott hűtött dinnye. A többi szerintem jó.

2011. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Részvétem!
2011. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

először is részvétem! én besegítettem egy ilyen szomorú eseménybe, és csak annyit tudnék ajánlani, hogy semmi olyat ne csinálj, leves, vagy pörkölt, amihez asztalhoz kell ültetni a gyászolókat. csakis hideg sültek, fasírtok , saláták,ahogy írtad, azokat jövés-menés közben is magukhoz vehetik. és vegyetek műa. eldobó tányérokat, poharakat.

kávéhoz szerezzetek egy nagy adagolós termoszt,amiben a lefőzött kávét tárolhatjátok. szintén műa. pohár.

a májról én is lebeszéllek, nagyon meleg van.

sütinek esetleg süssetek 3 adag muffint, az sem romlik, semmiképpen nem ajánlok krémes sütiket.

nem kell túlzásokba esni a mennyiségekkel, nem nagy az étvágy ilyenkor....

üdv és mielőbbi megnyugvást.

2011. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Csirkemellet semmiképpen ne ránts ki.Sokan nem szeretik,mert nagyon száraz. A rántott hús a bundája miatt ebben a melegben hamarabb romlik.
2011. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2011. júl. 13. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!