Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen melegételek vannak,...

Milyen melegételek vannak, amik ebben a forróságban szállíthatóak (munkába) és hidegen is finomak?

Figyelt kérdés
Írjatok minél többet!!!
2011. júl. 13. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
gyümölcs leves abszolút
2011. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

palacsinta, sütemény félék, amik pl. nem tojásfehérjések, az lehet megromlik sok ideig a melegben, míg utazol

tésztasaláta

bármilyen saláta

2011. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

zsömle rántott husival

pizza (én szeretem hidegen is)

2011. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kösziköszi:P:P:)
2011. júl. 13. 15:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
textil hűtőtáska + 2-3 jégakku ;)
2011. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyümölcsleves pl. nem, csak ha hűteni tudod délig. Mivel tejföllel vagy tejszínnel készül általában, megsavanyodik, és az még a jobbik eset, ha csak savanyú.

Tul.képpen mindent hűteni kellene ilyen melegben, de talán még a sült hús, ami legjobban bírja, salátával, de szigorúan öntet nélkül. Az öntet (kivéve az olaj+citormlé) hűteni kell, ha a bolti üvegeset felbontottad, akkor már azt is.

2011. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fasírozott krumplisalátával, grillezett húsok.
2011. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én úgy értelmeztem, hogy melegben utazik, de utána be lehet hűteni, csak melegíteni nem
2011. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

bizony, igaz, nem mindegy, hogy egy órát kell utaztatni, vagy hűtés nélkül várja a delet.

a mirelit pultoknál is van hűtőtasak, lehet kapni jégakkut, abban sokminden kibírja délig.

de tényleg vannak kisebb méretű hűtőtáskák is.

mi most bevásárolni is hűtőtáskával, jégakkukkal indulunk,

mert a tejtermék, a hús a kocsi hátuljában megbuggyanna

mire hazaérünk.

én szeretem a hideg sülteket, a rántotthúst, farírtot is,

de még jópár főzelék is finom hidegen (nekem:)tök, zöldbab

kelkáposzta,paradicsomoskáposzta.

2011. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Férjem főzelékeket visz, most pl. rizsfelfújtat, de vitt már hortobágyit is (de neki csak 10-20 perc az út, utána hűtőbe teszi), de amit elvisz, azt már nem esszük meg, ha hazahozza, lévén 2x 40 percet 35 fokon van a kaja, és akkor már tényleg nem jó.

Lecsót is vihetsz szerintem (főleg, hogy nyár van :)), tésztaféléket, de tényleg az időtől függ.

2011. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!