Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen levest készíthetek ebédre?

Assaxx kérdése:

Milyen levest készíthetek ebédre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

S.O.S-ben kérnék segítséget, hogy milyen levest készíthetnék ebédre, fontos alkalom lesz :)


2011. júl. 20. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mit szerettek...


Én imádom a zöldségkrémleveseket: spárga, póréhagyma, zeller. Sajttal, pirítóssal, húsevőknek pirított bacon-nel....

2011. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Francia hagymaleves?
2011. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy finom tárkonyos ragulevest vagy palóclevest (nem mindenki készít ilyeneket, ezért kicsit különleges is lehet).


A krémleveseket én is nagyon szeretem, de pl. a családom már nem nagyon van érte oda. Ez tényleg attól függ, hogy általában milyen ételekhez vannak szokva azok akiknek szánod. Van aki megkóstol más finomságokat, van aki nem (családban ez már nagyjából kiderül az idők folyamán, a vendégekkel már óvatosabban kell bánni :)).

2011. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha fontos alkalom, akkor mindenképp húslevest csinálnék!
2011. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyírségi gombócleves

Nálunk nagy siker volt.

2011. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
zöldségleves piacon vásárolt zöldségekkel. ha szeretik az emberek a húst is a levesben, akkor egy egész házi tyúkból tyúkhúslevest
2011. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek! :)

Végülis, ami mindenkinek jó volt, Fokhagymakrémleves, lapcsánkával, ezersziget öntettel és dinnyesalátával :)

2011. júl. 22. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!