Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy töltsem meg a kacsacombot...

Hogy töltsem meg a kacsacombot aszalt szilvával?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
bőre alá kell a tölteléket tenni és hústűvel lezárni
2011. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem ismerem a receptet, de gondolom a bőre alá kell tölteni, a széleket letűzni hústűvel, hogy nem jöjjenek ki a szilvák.

a másik elképzelésem, de ezt csak én csinálnám, hogy több helyen éles késsel felszúrnám a combot és benyomnám a szilvát a résbe.

úgy, mint, amikor fokhagymával tűzdelünk.

2011. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ez utóbbira gondoltam! Csak kellett a megerősítés :)
2011. júl. 26. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát a profik a bőre alá szokták, mert a töltelék lényege ugye az, hogy egyhelyütt van, és körülveszi a hús.

A tűzdeléssel szerintem nem tudsz kellő mennyiségű tölteléket a húsba juttatni, csak itt-ott lesz benne egy darab szilva.

De ha neked ez a módszer a szimpatikusabb, akkor csináld így.

2011. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
tűzdelést felejtsd el, a sütésnél a hús össze fog menni kb a felére és ki fogja dobálni a szilvákat
2011. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, akkor összeaprítom a szilvát, fűszerezem és benyomkodom a bőre alá. Mit tegyek még a töltelékbe? Zsemlemorzsát? Zsemléset most nem akartam... :(
2011. júl. 26. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:

nem kell bele zsemlemorzsa, áztasd be vörösborba a szilvát, aprítsd fel, ha megpuhult és fűszerezd...narancshéj, fahéj, chili pl



annyi ilyen recept van a neten

2011. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Az utolsó megjegyzésedet hanyagolhattad volna.
2011. júl. 26. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!