Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Legjobb csukapörkölt recept?

Legjobb csukapörkölt recept?

Figyelt kérdés
Túrós csuszához szeretném enni, neten olvasgattam párat de inkább a ti véleményetekre lennék kiváncsi hogy ti hogyan csináljátok:)
2011. júl. 28. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

én eddig csak harcsából és angolnából főztem.kevés zsíron

jó sok hagymát (2-3 közepes) dinsztelek, sózom, és egy pici vízzel el is főzöm, hogy krémszerű legyen.teszek bele egy szem hámozott paradicsomot is, és egy apróra vágott paprikát is. ekkor megy bele jóféle pirospaprika. szóval egy testes

pörköltalapot készítek, én szeretek bele egy csipet őrölt köményt is tenni, és két db mokkacukrot.a cukor szelidíti a markáns ízeket.

ebbe a vaskos szaftba teszem a finoman sózott haldarabokat

és nagyon lassan főzöm, csak rázogatom a jobbára a lábast.persze, ha szükségeltetik még egy kis víz,azt lehet pótolni óvatosan.

Jómagam a juhtúrós, kapros nokedlit szeretem hozzá, de túróscsuszával is kiváló.

üdv.

2011. júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ! Most már megvan a következő heti menü:)Üdv.!
2011. júl. 31. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:

nagyon szívesen, remélem sikerülni fog, de arra számíts, hogy a csuka szárazabb és szálkásabb.

de, aki szereti a halat, annak nem akadály:)))

üdv-horgászfeleség-

2011. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!