Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen burgonyaköretet csinálj...

Milyen burgonyaköretet csináljak? Ajánlanátok nekem valami finom köretet csirkecombhoz. Már unjuk a sült krumplit burgonyapürét petrezselymes krumplit.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Csinálj burgonyapürét és süsd ki bő forró olajban! Csillagos nyomózsákból kinyoymva ez a hercegnő burgonya. Csak addig kell sütni, hogy megpiruljon a külseje, pár perc minél forróbb olajban, így nem is szívja fel.
2011. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Vágd apró kockára, tedd a tepsibe és a csirkecombokat rakt rá. Nagyon finom lesz a hús zsírjától és szaftjától.
2011. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet szeretnék készíteni majd: hámozott krumplit karikára vágod, picit olajozott tepsibe (jénaiba) teszed, fűszerezed, és tejszínnel felöntöd. Ebben fő/sül meg a krumpli. Hagymával dúsítva még jobb lehet.


[link]


Sztem nagyon jó lehet, bár még nem készítettem, de tervezem :)

2011. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A hagymás vagy a steak krumpli is finom. :)
2011. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Félbevágott krumplik belsejét kikaparod, megtöltöd kapros túróval (túró, tejföl, kapor só), rá egy csepp olaj, mehet a sütőbe fólia alatt. A végén a fóliát leveszed, picit pirítod, kész. Kapor helyett snidlinggel is finom.
2011. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hagymás tört krumplit.
2011. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
a majonézes krumpli is nagyon finom sültcsirkével.
2011. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
klrumplikrokettet, de akkor valamilyen szószt (mártást ) is csinálj hozzá.pl, gyümölcs, paradicsom, gomba, sajtszósz stb.
2011. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hm...de finomakat írtatok!


Köszönöm szépen!


Most éhes is lettem:)

2011. júl. 28. 20:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy tök jó recept, megosztom veled, hátha megtetszik.

Főt krumplit egy tepsibe le kell reszelni nagy lyukú reszelőn, alá pici olaj, egy réteg reszelt krumpli, vegeta, tejföl, újra krumpli, vegeta tejföl, míg el nem fogy, tetejére még egy nagy adag tejföl, rá sajt, és ezt megsütni. Isteni íze van!

2011. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!