Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Le lehet fagyasztani és...

Le lehet fagyasztani és milyen módon a sampinyon gombát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 12:05
 1/3 anonim válasza:
Persze ,hogy le lehet fagyasztani... Csak már olvasztás után nem biztos hogy meg marad az íze.Rendes fagyasztóba fagyaszd... Ha nincs amit csinálj vele mindenképpen fagyaszd le ...Még gombát nem fagyasztottam de szerintem hogy ha jól be csomagolod akkor jó lesz ...
2011. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. aug. 4. 04:53
 3/3 anonim válasza:

Szerintem lehet.


Pl. nyersen:

Én jól megmosnám és felkarikáznám. Aki akarja pucolhatja vagy forrázhatja, attól föggően mennyire fél a baciktól. Nyílván a trágya, amin termesztik, lehet veszélyes. A legtöbb kórokozó és toxin (méreg) azonban főzés közben elpusztul. Szóval én nem szoktam vacakolni. A nyilvánvaló földszennyezést azért én is levakarom/vágom.


vagy fagyaszthatod félig elkészítve:


Hagymán és olajon (+só és bors?) történő párolás után is eltehetd.


Kb.3 hónapig biztosan eltartható így.


A rugalmasságából persze mindenkápp veszíteni fog a gomba.Ez már csak a fagyasztás velejárója sajna.

2011. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!