Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A fasírozottba mindenképpen...

A fasírozottba mindenképpen kell tenni tojást?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem eszem tojást, se főtten, se sütve, se tükörtojásnak, csak ha valamibe használnom kell, pl. panírozás ( akkor természetes nincs vele gondom), de valahogy nem vagyok oda érte. Amiből lehet kihagyom ( pl. túróspalacsinta tölteléke, stb.).Eddig úgy csináltam a fasírozottat, hogy tettem bele,de ma akarok azt készíteni és elgondolkodtam mi lenne ha nem tennék. Ne lenne olyan finom, vagy nem állna össze?
2011. aug. 4. 08:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem állna össze szerintem.
2011. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az ízén nem sokat,talán semmit nem változtatna,ha kihagynád a tojást,leginkább azért tesszük bele,hogy a még nyers golyókat összetartsa.
2011. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szétesne
2011. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nagyszerű tojáspótlók vannak.Cukrászati kellékek boltja.
2011. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi, én is erre gondoltam. Ilyen kis fasírtpogikat akarok sütni, nem egyben, a morzsa se tartaná össze szerintetek kicsit? Most ahogy összekevertem olyan az állaga mint tojással szokott. Akkor azt mondjátok,hogy sütés közben fog majd szétfolyni?
2011. aug. 4. 09:05
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, köszi, utána fogok nézni.
2011. aug. 4. 09:05
 7/19 anonim ***** válasza:
Reszelj bele egy nyers krumplit, a kisebbik reszelőn(ha kicsi a krumpli akár kettőt)
2011. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én felejtettem már ki belőle, sütés közben estek szét, a morzsa nem tartja egyben, mert ugye az is a nedvességet vonja el...

esetleg ha nem golyónak formázod, hanem lapítod - de ez sem biztos

De miért akkora baj neked 1 tojás?

2011. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát eddig is tojással csináltam, de valahogy már a tojás gondolatától is rosszul vagyok. Nem tudom megenni olyan jóizűen.
2011. aug. 4. 09:14
 10/19 anonim ***** válasza:

Na, akkor most én rácáfolok, mert kezdek hülyülni. 50 év főzéssel mögöttem egy hete bekevertem 1 kiló húst fasírnak. gombócoknak sütöttem ki, teljesen rendbe volt minden.

délután sütit sütöttem és gyanúsan sok volt a tojás...

akkor csaptam a fejemre, hogy jesszus , és nem tettem tojást a fasírtba.(még a szemetesbe is benéztem, hogy van-e tojáshéj,de nem volt:))

szóval ezek szerint lehet:)))senki nem hiányolta , még jómagam sem vettem észre, csak a tojások számából délután.

2011. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!