Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Érdekes külsejű de egyszerű...

Érdekes külsejű de egyszerű torta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan tortát szeretnék sütni amit viszonylag egyszerű megsütni, nem csinál túl nagy koszt viszont dekoratív és díszes és mindenki elájul hogy milyen jól néz ki kívülről.:) Valami 5let?


2011. aug. 5. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Málnás túrótorta: [link]
2011. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gúgliban (a képes részén) nagyon sok dekoratív tortát találsz. Én azt írtam be, h egyszerű torta, és csomó szép képet kidobott. :) Szal itt még a díszítést is meglesheted.


De legegyszerűbb egy sütés nélküli túrós, v ilyesmi, mert azt szabadon díszítheted gyümölccsel, tejszínhabbal, ilyesmi.

2011. aug. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. aug. 6. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress rá a youtube-on a howdinire. Nagyon jókat találsz dekor ötleteket. Én most onnan csinálok vár alakú tortát. Az ízesítést meg könnyű kitalálni. Az enyém mascarponés (sajnálom rá a pénzt így itthon csinálom)-tejszínes vaníliás.
2011. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ismerem, de nem tudom hol szerezhetnék bevonót és sokszínű ételfestéket:/
2011. aug. 6. 11:23
 6/7 anonim ***** válasza:

mostanában divat smartiessel disziteni


tudom, hogy ezzel nem mondtam sokat, csak egy tipp :D akármilyen egyszerű, lapos, piskótatortára is jó pl sima csokis...


érdekes külsejűben pedig nekem ez tetszik most :P

[link]

2011. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez bonyolult, de ha vki meglátja, eldobja az agyát : [link]
2011. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!